Akademia Twórczego Przedszkolaka

Akademia Twórczego Przedszkolaka to alternatywna, innowacyjna forma edukacji przedszkolnej skierowana do dzieci w wieku 3.5 – 5 lat, realizowana od 1985 roku przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie. Nasze atuty to: autorski program wychowania przez sztukę, praca z dziećmi w oparciu o pedagogikę zabawy oraz techniki twórczego myślenia, edukacja ekologiczna i regionalna, niewielkie grupy prowadzone przez doświadczonych pedagogów, zajęcia w specjalistycznych, świeżo wyremontowanych pracowniach przy ul. Krupniczej 38 oraz bardzo konkurencyjna cena.

ul. Krupnicza 38
województwo: małopolskie