KRASNALKOWO PUNKT PRZEDSZKOLNY

KRASNALKOWO jako punkt przedszkolny zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Gminę Brwinów pod numerem 3/2009. Od przedszkola różnimy się tym, że jest u nas kameralnie i domowo. Jedna grupa (mieszana wiekowo) liczy 20 dzieci. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 5 lat. Poza tym, tak samo jak przedszkola publiczne i niepubliczne, realizujemy program dydaktyczny zatwierdzony przez MEN, a nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium tak jak nad innymi placówkami wpisanymi do rejestru placówek oświatowych.

Grudowska 9A
05-840 Brwinów