Przedszkole "PATRYK"

Przedszkole „PATRYK” zostało stworzone z myślą o naszych najmłodszych podopiecznych, jak również o ich rodzicach, dlatego też istniejemy w różnych punktach na terenie Olsztyna. W Przedszkolu 'Patryk' pracuje w pełni wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna, która zapewnia dzieciom wszechstronny i bezpieczny rozwój. W przedszkolach naszych panuje miła i serdeczna atmosfera, która sprzyja pełnemu rozwojowi naszych wychowanków i nabywania przez nich jak najwyższego na miarę ich możliwości poziomu sprawności i umiejętności, kształtowania pożądanych zachowań, postaw i nawyków, a także gwarantuje doskonałe przygotowanie dzieci do szkoły. Posiadamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych, które stanowią rozszerzony zakres edukacji przedszkolnej.

Nowoiejskiego 1
województwo: warmińsko-mazurskie