Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka BINGO

Wrocławskie Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka BINGO zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 4 roku życia do Integracyjnego Żłobka i Przedszkola. Centrum BINGO to wyjątkowe miejsce w którym dzieci, każdego dnia pod czujnym okiem opiekunów odkrywają świat wszystkimi zmysłami. Wspólne przebywanie dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, uczy wzajemnego szacunku, empatii i tolerancji już od najmłodszych lat ! Pracujemy zgodnie z duchem pedagogiki M.Montessori . Realizujemy także autorski program edukacji włączającej w „Krok po kroku”, którego celem jest wszechstronne stymulowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

Rezedowa 50
województwo: dolnośląskie