Oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty internetowej skierowanej do przedszkoli. Jej zadaniem jest wprowadzenie przedszkoli do internetu. Znając trudną sytuację finansową tych placówek, chcielibyśmy zaproponować Państwu tani ale bardzo rozbudowany pakiet, dzięki któremu możecie zaistnieć w internecie w ciągu kilku dni.

Pakiet ten daje możliwość samodzielnego redagowania strony internetowej i jej aktualizację, udostępnia adres www oraz pocztę elektroniczną.

W ramach pakietu oferujemy:

• Stronę www z panelem administracyjnym
  • Obsługę techniczną serwera
  • Adres www w formacie, nazwaprzedszkola.przedszkola.net.pl np: malyswiat.przedszkola.net.pl
  • 10 skrzynek e-mail w formacie: nazwa@przedszkola.net.pl np: biuro@przedszkola.net.pl
  • Dostęp do poczty przez www
  • Wydzieloną przestrzeń dyskową o rozmiarze 10GB
  • Transfer miesięczny/roczny 40GB/480GB
  • Statystyki odwiedzalności strony
  • System antyspamowy
  • Skaner antywirusowy FTP
  • Kopie bezpieczeństwa

Proponowane przez nas szablony stron www dają możliwość całkowitego administrowania stroną przez użytkownika za pomocą systemu zarządzania treścią tzw CMS ( Content Management System).

W szablonie można dodać nieograniczoną ilość podstron.

Projekty są zarysem stron, które mogą być modyfikowane w dowolny sposób przez Państwa lub za pośrednictwem naszej firmy.

Wszystkie elementy graficzne są przykładem wyglądu strony.