„BAJKA”

Przedszkole nieferyjne, dla dzieci od 2,5 roku, z opcją bezpłatną do godziny 13-tej

Kościelna 2
62-070 Konarzewo
województwo: wielkopolskie

Przedszkole przyjmuje dzieci od 2,5 roku. Zapisy - cały rok, jeśli są wolne miejsca.

Placówka nieferyjna - tzn. nie ma przerw w casie wakacji letnich czy ferii, które są w szkołach. Jeżeli dziecko uczęszcza do placówki feryjnej, która w czasie wakacji jest zamykana, a rodzice nie mają urlopu, można zapisać dziecko na umowę krótkoterminową - za zgodą (na piśmie) dyrektora tamtej placówki.

Przedszkole istnieje od 2010 roku.

Mamy własny plac zabaw i bardzo dobre posiłki - co prawda, jest to catering, ale dostarczany przez firmę od lat gotująca wyłącznie dla dzieci z poznańskich szkół i przedszkoli. Smaczne jak domowe, dostosowane do potrzeb dzieci.

Od stycznia 2014 r. można dziecko zapisać na tzw. darmowe godziny - od 7 do 13 dzieci uczestniczą w zajęciach podstawy programowej i zajęciach dodatkowych: angielski, rytmika, taniec, dogoterapia. Opcja nie obejmuje wyżywienia - śniadania rodzice dają dziecku do plecaczka.

Druga forma - standardowa - to nauczanie i opieka powyżej 6 godzin. Obejmuje wyżywienie oraz opiekę w czasie po zajęciach programowych i kosztuje obecnie 400 zł miesięcznie.