Niepubliczne Przedszkole Olsztyn - Maluszek

Przedszkole Olsztyn Maluszek to nowo powstałe niepubliczne przedszkole. Mieścimy się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. Motto Przedszkola Olsztyn to uczenie przez zabawę. Zabawa jest główną formą aktywności dzieci, której celem jest rozwijanie zdolności poznawczych: zaspokaja ona różne, indywidualne potrzeby i zainteresowania, kształtują oraz przyspieszają rozwój umiejętności porozumiewania się z otoczeniem, utrwalają wiadomości uzyskane drogą własnych doświadczeń w toku zabaw i zajęć, ćwiczą funkcje umysłowe i rozwijają uzdolnienia.

Kanta 24
województwo: warmińsko-mazurskie