Przedszkole "Karmelkowy Zakątek" (Centrum Rodzinki)

Małe grupy (max 12 osób), wykwalifikowana kadra, regularna opieka psychologa dziecięcego oraz logopedy, ciekawe zajęcia dodatkowe (ceramika, joga, zajęcia taneczno-ruchowe, języki obce, gimnastyka korekcyjna), zdrowe jedzenie (możliwość doboru diety bezlaktozowej, bezglutenowej oraz wegetariańskiej), duży ogród z placem zabaw, w którym dzieci mają możliwość uprawiać warzywa, owoce oraz kwiaty (hortitoteria), i in.

Wąchały 7
województwo: małopolskie

„Karmelkowy Zakątek” to przedszkole stworzone z potrzeby serca dwóch młodych mam. Pragniemy w nim zapewnić naszym podopiecznym takie warunki oraz opiekę pedagogiczną, jaką chcielibyśmy dać naszym własnym dzieciom.

Naszym Dzieciom oferujemy
- wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę,
- regularną opiekę psychologa dziecięcego oraz logopedy,
- odpowiednio dobrany program edukacyjny i ciekawe zabawy interaktywne,
- zajęcia taneczno-ruchowe,
- gimnastykę korekcyjną.

Co nas wyróżnia od innych przedszkoli?
- małe grupy, maksymalnie do 12 osób,
- bezpieczne warunki lokalowe spełniające rygorystyczne wymogi Sanepidu, przepisów przeciwpożarowych, przepisów BHP oraz przepisów wynikających z Prawa Budowlanego,
- wyjątkowe, interaktywne wyposażenie sal,
- zdrowe jedzenie, dostosowane do diety każdego dziecka – możliwość doboru diety bezlaktozowej, bezglutenowej oraz wegetariańskiej,
- jak najczęstszy kontakt z przyrodą – posiadamy duży ogród z placem zabaw, w którym Dzieci będą też miały możliwość uprawiać warzywa, owoce oraz kwiaty (hortitoteria),
- ciekawe zajęcia dodatkowe, takie jak np. ceramika, joga, zajęcia taneczno-ruchowe, języki obce, spotkania z przedstawicielami różnych zawodów oraz spotkania z artystam,
- profilaktyka zdrowotna – współpraca z lekarzem pediatrą oraz lekarzem rehabilitacji dziecięcej, który będzie indywidualnie dobierał ćwiczenia w ramach gimnastyki korekcyjnej.

Przedszkole otwarte od września w godzinach 7.00 – 18.00.
Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat (istnieje możliwość przyjęcia młodszego Dziecka - uzależnione od stopnia samodzielności Maluszka).

Doskonały dojazd z dzielnic: Łagiewniki, Ruczaj, Wola Duchacka, Borek Fałęcki, Podgórze, Kurdwanów.

REKRUTACJA TRWA. ZAPRASZAMY!