Przedszkole Prywatne Urwis Danuta Wojciechowska

Barcza 48/10L
województwo: warmińsko-mazurskie

Ocena przedszkola: 5

Jestem pod wrażeniem wyszkolonej kadry. Panie dbają o dzieci i jak rodzice wychowują. Córka dzięki fachowemu i indywidualnemu podejściu nauczyła się samodzielnie po sobie sprzątać. To dla mnie, dla niej i dla Państwa ogromny sukces. Dziękuję za zaangażowanie i za wsparcie. Polecam!

24-04-2014 - Autor opinii: Sylwia Woźniak

Przedszkole świetnie dostosowana nawet do dzieci będących alergikami, więc to ważny atut dla mnie. Bardzo dobra cena, to dwa, a trzy to wykwalifikowana kadra,które wie jak profesjonalnie zająć się dzieckiem. Angażują się w wychowanie i rozwój dziecka, a samo miejsce zachęca swoim kolorowym i ciepłym klimatem.

18-03-2014 - Autor opinii: Kaja

Bardzo cieszę się, że zapisałam swoje dziecko do tego prywatnego przedszkola. Każdy dzień jest świetnie zorganizowany, więc mam pewność, że nie dość, że jest w dobrych rękach, ale również nie nudzi się,ale rozwija i kształci. Całkowicie odpowiada mi atrakcyjna cena czesnego, oraz bardzo dobry kontakt z przedszkolankami, które zawsze dostosowują się do moich próśb.

17-01-2014 - Autor opinii: Natalia