Przedszkole Wieliczka

Zaprowadź swojego szkraba w przyjazne i miłe miejsce, w którym spędzi czas na radosnych igraszkach, a także nauczy się żyć razem z rówieśnikami. Nasze Przedszkole w Wieliczce reklamuje się dobrą sławą, zapewniamy opiekę zdolnej ekipy wychowawców. Najmłodsi w naszym przedszkolu są w stanie wykonywać ponadprogramowe zajęcia plastyczne. W taki sposób kształcimy w nich ciekawe atrybuty. Dodatkowo przez cały czas są pod opieką pielęgniarki. Za niewielką kwotą maluch ma zagwarantowane jedzenie. Jeżeli leży Ci na sercu dobro Twojego dzieciaka to wybierzesz nasze Przedszkole. Daj mu szczęśliwe najmłodsze lata.

Gorzków 64
32-012 Wieliczka